Slovensky a Česky (Slovak and Czech)   ENGLISH (Anglicky)       

 
 

NABÍDKA    

 
  » Hlavní
» Archiv
» Podpořte nás
» Kontakt
» Fórum
» Autoři hry
» Reklamní kampaň

» Recenze
» iPhone platforma
» PS3 platforma
» Wii platforma
» PSP platforma
» PS2 platforma
» Oficiální info
» Soundtrack
» Licenced hudba
» Hardware nároky
» Cheaty
» Co víme zatím
» Which road to take
» Co si přejeme
» Carlot přehled aut
»
Carlist seznam aut
» Multiplayer
» Mesto Tri-City
» Policie
» Deník vývojáře
» Trailere
» Gameplay video
» Videogaléria
» Herci v hre
» Maggie Q
» Christina Milian
» NFS World online
» NFS Shift

» Překlady do hry
» Online hry
» Linky
 
 
 
 

GALERIE    

 
  » Váš Tuning
» Wallpaper
» Screenshoty
» DVD obaly
» Artworky

 
 
 
 

DOWNLOAD    

 
  » Módy
»
Patche
»
Trailere
» Windows Themes
»
Téma do mobilu
» Stažení překladu

 
 
 
 

EXT/VIDEO WEB    

 
  » Přejít na videoweb
» NFS rozcestník
 
 
 
 

PARTNEŘI    

 
 

Need for speed sk
Need-for-speed.cz
Need for Speed pro street
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Abecedaher.cz
Webhosting-domeny.info

 
 
 

REKLAMA    

 
 
 
 
 

NÁVŠTĚVY    

 
 
 
 
 

 

   KOUPIT HRU
 
 

Need for Speed
HEAT
PC, PS4,

Koupit hru

 

Linda a kľúč od Andary
Fantasy | kniha
 

Koupit knihu
 
 

Oficiální stránky hry a EA

 
 
  NEWS
  Slovenčiny.Com  Novinky na  
  - Dead Space 2 dokáže aj rozosmiať
- Vydanie F.E.A.R 3 (F3AR) oddialené
- Nascar 2011 odložený
- NFS Shift 2 má už obal
- Elder Scrolls V - Skyrim
- Návod Ako prekladať počítačové hry
    
 
 
 
  NEPREHLIADNITE!
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Archiv
Sarší správy které se věkem nehodí na titulní stranu webstránek
 
 
 
  Intro hry
  
Chcete vidět něco z intra hry? Jedna povedená videoukázka je právě k dispozici k zhlédnutí. Podívejte se na začátek toho, co tak všichni netrpělivě očekávame. Představuji vám Intro Cinematic of Need for Speed Undercover,

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: gametrailers.com

 
 
  Speciální obsah u sběratelské verze na PS3 a XBOX360
  
Už všichni víme, že občas se ve hře točí velké peníze. Podpisují se smoluvy, vydávají licence, autorská práva. A v posledné míře i po zakoupení hry se ještě naskytá možnost vyždímat z ráče zbylé peníze. Oslíku otřes se, a vy se někteří otřesete rádi. Proč?  Protože se budete moci radovat ze zajímavých rozšířeních. My Vám je představíme skráceně. Na oficiálních stránkách se dočtete k popisu více. Jen připomínám, že bude možnost si dokoupit obsah s vozy jako je například Porsche Cayman nebo Koeniggsigg CCX a to už je o čem mluvit. Zběratelskou verzi hry si můžete skrátka koupit.
 
Níže seznam balíčku k zakoupení:
- NFS: Undercover Aftermarket Body Kit Package za cenu 2.00 USD
- NFS: U Aftermarket Hood, Spoilders and Exhaust Package za cenu 2.00 USD
- NFS: Undercover Aftermarket Wheels Package za cenu 2.00 USD
- NFS: Undercover Collector's Edition Upgrade za cenu 10.00 USD
- NFS: Undercover Exotic Car Bundle za cenu 7.50 USD
- NFS: Undercover Muscle Car Bundle za cenu 5.00 USD
- NFS: Undercover Paint and Vinyls Package za cenu 2.00 USD
- NFS: Undercover Pro Handling Bundle za cenu 2.75 USD
- NFS: Undercover Pro Power Bundle za cenu 3.75 USD
- NFS: Undercover Race Handling Bundle za cenu 2.25 USD
- NFS: Undercover Race Power Bundle za cenu 3.00 USD
- NFS: Undercover Street Handling Bundle za cenu 1.75 USD
- NFS: Undercover Street Power Bundle za cenu 2.25 USD
- NFS: Undercover Tuner Car Bundle za cenu 5.00 USD
- NFS: Undercover Ultimate Performance Bundle za cenu 10.00 USD
- NFS: Undercover Ultimate Visual Bundle za cenu 5.00 USD
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: ausland internet, více zdrojů

 
 
  Ukázky ze hry pro Wii
  
 Wii příliš velký počet hráčů ještě ani nevidělo. Přiznám se, že osobně jsem se s touto konzolí nesetkal a ani po tom netoužím. Radši mám své "písí" a nic jiné ke štěstí krom přítelkyně nepotřebuju. Pozor, jsou ale lidi, co majú pro Wii slabost a právě pro ně bude i verze NFS Undercover. Sice je o něco z grafiky ukrácená, zůstane však Undercover i nadále?

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: gametrailers.com

 
 
  V ČR druhá recenze a v LEVELU
  
LEVEL 172 se má čím chlubit. Jako první přináší recenzi, avšak bodové hodnocení je o 7 bodů z 10. Není to až tak špatný, avšak pro naše cítění hry zatím není možno toto hdonocení potvrdit nebo vyvrátit, neboť jsme ještě neměli tu čest se na hru podívat. Score preview hodnotilo hru trochu lépe.
      Kromě NFS, kterému se i co se týče vzhledu obálky, nevěnovali z přílišnou zaměřeností, se v novém čísle věnovali Laře Croft a novému TOmb Raider. Nový James Bond ve hře, C&C3 nebo Gears of War jsou taky hezky zastoupení. Tohle číslo také přináší CALL OF JUAREZ od polských vývojářu v plné české verzi. Příliš mě nenadchla, ale vás možná ano.
 
Pridal: Bolek  -  Zdroj: český internet

 
 
  Odhalení tajemného Shelby Mustang GT500
  
FORD MUSTANG GT500 Ten vůz, o kterém se tak trochu hádáte v shoutboardu, co asi to může být, je již zřejmě odhalen. Poslali jste mi spoustu obrázků nejnovějšího skvostu stáje Fordu. Jedná se o nejnovější model Ford Mustanga Shelby GT500, který není ještě tak zcela představen a jeho velká premiéra bude právě v NFS UC. Alespoň je vidět jak veliký význam mají dnes počítačové hry, když i velká legendární série slavné automobilky je schopna uvést svojí premiéru do hry dřív jak to autosalónů a prodeje. Kromě této informace máme ještě update Carlotu a Carlistu. VIDEO nejnovějšího vozu najdete v sekci Carlist. Díky nové posile Daisho se doplňuje i Bugatti Veyron. Pokud jsem si nepoplet jeho jméno. Další posila je jenom vítána.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: speedhunters.com, vy

 
 
  Jedna malá srandička od EA
  
Hádejte, co to asi tak může být za vůz? Já nějaké tipy mám, ale nechám si je pro sebe. Do shoutboardu můžete psát své tipy, možnosti, ukažte ostatním, kdo bude nejblíže. Jde ale o novinku a EA si od této spolupráce zřejmě hodně slibuje.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: youtube.com

 
 
  Carlot Update
  
Vytváříme novou sekci, protože oficiální stránky mají nějakou dobu sekci CARLOT, kde je popsáno více o vozech, lepší záběry na ně a také se hodí doplnit ji do sekcí na našem webu. Všechny její aktualizace a obrázky najdete přímo na stránkách Carlot.

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: oficiální web NFS - Carlot

 
 
  TGS 08 šílenec na Audi
  
Máme tady nové, i když jenom CAM video, pořád velice dobré až se dá říci, že pohledět na tuhle jízdu je zážitek. Ano, zatím v pohledu diváka. Pak už z pohledu hráče to bude celkem jiná věc. Video níže pochází z tohtoletního TGS, kde si mohli hráči vyzkoušet hraní NFS Undercover. Jak tomu ale bývá, někdo chce i nějaký důkaz pro ostatní, že to hrál, nebo jen chtˇ%el udělat radost ostatním. MOžná že video točil někdo z Crew této exibice, ono když se dobře podíváte, tak nejde o kameru, která by stála někde bokem, schovaná, nejde nia tak o někoho co by stál. V jaké pozici je asi hráč, když kamera bere záběr přesně? Nedávají pořádně bacha milí organizátoři... a pak že návštěvníci... :-)

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: youtube.com

 
 
  Renault Mégane Coupé v NFS UnderCover
  
Francouzská automobilka Renault patří podle mě k těm kvalitnějším a Renault Mégane k oblíbeným modelům. Bývalá přítelkyně měla klasický model příšerné zelené barvy, samozřejmě ne model coupé. Autíčko je to hezké a protože zatím nic nenasvědčovalo jeho přítomnosti ve hře, připojuji nové video, které tento model představuje.

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: youtube.com

 
 
  Nové screenshoty - október 2008
  
Aj tie dnešné nové screenshoty taktiež ako posledné pridané video trochu medzi sebou súvisí. Ide opolíciu. Zdá sa mi však, že sa v mnohých článkoch na internete kladie až príliš veľký dôraz na políciu a jej prítomnosť v hre. Každý to pokladá za senzáciu a treba o tom písať. Naozaj? Hra má istotne mnoho zaujímavých iných častí. Už sa tešíme, kedy sa dostane do rúk a bude sa dať otestovať.
    
Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Kontaku, Google, CVG

 
 
  Naháňačka s políciou priamo v hre
  
Video priamo z hry, kde sa naháňate s políciou, či skôr presnejšie povedané, plníte svoju nelegálnu misiu a v druhej časti videa sa naskytá pohľad na misiu na správnej strane zákona. Policajné misie sa nezdajú nijak komplikované, práve naopak, ak sa vám podarí pekne vytlačiť vozidlo, máte bod, žiadne komplikované lapačky a pokusy. Tiež misia, kde máte zozbierať balíčky s peniazmi je dosť dobrý nápad. Kto by dnes nemal rád peniaze a kto by ich nerád zbieral. Nech už v akejkoľvek podobe. Nasledovné video patrí medzi tie lepšie videoukážky typu gameplay aké zatiaľ máme.  Veď uznajte sami.

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: n-joy.cz

 
 
  Nové tapety na plochu
  
Na internete sa objavili graficky naozaj krásne pozadia na plochu v rozlíšení 1840x1150 pix. Ak si náhodou obrázok otvoríte skrz Irfan View program, postačí kombinácia CTRL + SHIFT + S pre Stretch wallpaper alebo CTRL + SHIFT + C pre centrovaný wallpaper. Samozrejme, že to je len jeden zo spôsobov ako obrázok dostať čo najrýchlejšie na plochu. Viac v sekcii WALLPAPER

tapety na plochutapety na plochu
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Google, 7x

 
 
  Games Convention 2008 Asia Singapure
  
V Singapure sa konala sestra tohtoročnej výstavy v Lipsku a teda GC2008 Asia. Ázijský trh výpočtovej techniky a hier nesmie v žiadnom prípade v ničom zaostávať, v podstate bez Ázie by bol svet počítačových hier a počítačov absolútne niekde na začiatku, hoci to mnohí nechcú priznať. Aj v Ázií teda mnohí návštevníci získajú možnosť nahliadnuť do všetkých tých krás, stánkov s novinkami, na predstavenia noviniek, keď každý deň sa odhalí niečo nové. Samozrejme že nesmelo chýbať ani NFS Undercover. Pre web NFSunlimited.net napísal z návštevy výstavy článok jeden ich fanúšik a zhrnutie článku nájdete priamo tu.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: gametrailers.com

 
 
  Demo NFS Undercover nebude?
  
S odvoláním se na informace zveřejněné na NFSUnlimited.net musíme jen předat dále možná smutnou správu. Podle těchto informací se vývojáři soustředí výhradne na vývoj a práce kolem NFS Undercover plné hry a vydání dema není vůbec v plánech. Znamená to tedy, že po dlouhé době si nebudem moci skouknout demo, celé dny jezdit ty dvě, tři tratě a slintat po plné hře. Trzení o nevydání dema je zveřejněno na více stránkách a odkazuje na vyjádření lidí z prostředí vývoje hry.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: nfsunlimited.net

 
 
  Gameplay videá v lepší kvalitě
  
Dneska vám přináším zcela nové Gameplay videá a taktéž novou sekci NFS Undercover Gameplay videí. Tu najdete v nabídce menu, nebo přímo tady. Jen nedávno se tak trochu roztrhal pytel s mnoha ukázkami přímo ze hry. Snad jen opět nebude gametrailers mazat některé videa, jak to má v poslední době ve zvyku. Alespoň déle vydrží jejich dostupnost. Jde o opravdovou podívanou, klasické NFS. Hezké vozy, z ukázek je cítit, že nic extrémně nového se nebudeme muset učit a že jízda půjde sama. Již těď se nemůžu dočkat.  Videa najdete v sekcii Gameplay videos
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: gametrailers.com

 
 
  Nová video ukážka G-mac
  
Objavila sa nová video ukážka nazvaná G-Mac, po pravde zas ide len o roztrasenú postrihanú šialenosť, ktorých máme mnohí plné zuby. Snáď už onedlho vypustia niečo, na čo sa bude dať pozerať. Okrem toho zobrazené in-game sekvencie vyzerajú dosť slabo, veď posúďte sami. Sekcia trailere
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: gametrailers.com

 
 
  Nové screeny
  
Oficiální stránky hry need for speed mají další update, více se věnují dalším detailům ohledně hry, nebo spíše personální záležitosti. Ktom toho dnes přinášíme také nové screenshoty. Opravdu hezké obrázky opět přinášejí lepší pohled na vozy, ženoucí se co nejdál od policie. 

Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Ako je to s novinkami?
  
need for speed undercover screenChceme len upozorniť, že Undercover.cz nie je webom, kde sa všetko nové musí vždy objaviť na hlavnej stránke. Niektoré novinky a aktualizácie vydávame priamo do ich sekcií a upozorníme na ne len v krátkosti na titulnej strane. Anglická verzia webu je v príprave. Dva prvky zo stránok Undercover.cz sa už objavili na konkurenčnom webe. Snáď nápad, v ktorom prevedieme anglickú verziu, zostane ojedinelý.  Mimochodom, množstvo noviniek je v príprave, neleníme.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Malé preview hry
  

Need for speed UndercoverJako každý rok nemohl na Games Convention v Lipsku chybět nový díl populární série Need For Speed. A hned na začátek nutno dodat, že se zásadní posun kupředu opět neděje, ovšem nový díl si vezme plno dobrých věcí ze starších dílů. O příběhu se prozatím ví pouze to, že tajná agentka Chase Linh (Maggie Q) vás najme, ne-li přímo donutí účastnit se ilegálních závodů, při kterých.. více se dočtete v článku...

 
Pridal: Bursoft  -  Zdroj: naše

 
 
  Gameplay videá
  
Utekanie pred políciou - ako mi zdelil Jan Frajbiš, natáčanie v okolí herných stánkov pre NFS je zakázané. Ľudí s kamerou tam na to upozorňujú, ľudí s mobilmi je ale oveľa viac. Niektoré veci skrátka nikto neustráži a tak sa aj dostávame k pár videám. Ako napríklad toto, zachycujúce únik pred políciou. Z videa je zrejmé, že sa auto bude dať poškodiť. Výborná grafika a vidíme, že aj okolie... bože, tie chute si to zahrať, ach. Tachometre ladené do modra, pekný vzhľad, hladká hrateľnosť a premávka, ktorá tiež sama nejde celkom bezchybne, veď na konci narážate áut, ktoré reagujú a snažia sa vyhnúť autu. Viac videí v sekcii Videogaléria
 
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: youtube

 
 
  Súťaž s predobjednávkou
  

COVERS NFSUCOkrem toho, že boli vydané finálne verzie obalov, s odvolaním sa na internetové fóra, ešte chcem upozorniť na jednu zaujímavú akciu. Ak sa chystáte náhodou pred-objednať si svoje NFS UnderCover, potom sa vám možno hodí vedieť o súťaži:
- pre slovenských zákazníkov - odkaz na súťaž
- pre zákazníkov z Českej republiky - odkaz soutěže
Prajeme mnoho šťastia všetkým súťažiacim...

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše, eshop

 
 
  Interview na Slovenciny.Com
  
need for speed undercover screenServer Slovenčiny.Com má aj tentoraz na GC 2008 svojho redaktora. Ten zastihol na chvíľku Scotta, vyspovedalaspoň trochu, nech máme trochu autentickosti aj my a dozvedeli sme sa, že zrejme tam Drift bude. Možno sa Scott vyslovil príliš zložito anglicky, ale verme redaktorovi Slovenciny.Com, že to pochopil správne. Veď NFS bez driftu,... to snáď nemyslia vážne...  INTERVIEW . Stránka bola dlhý čas neaktualizovaná pre nesprávneho poskytovateľa hostingu. Pri tomto probléme však pomohla spoločnosť opäť ako pri iných problémoch www.gigaserver.cz, ktorá pomohla všetko vyriešiť a rýchlo sprevádzkovala stránku u nich. Predošlý hosting robil problémy a zachránil nás gigaserver.cz
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Slovenciny.Com

 
 
  English version of website Undercover.cz
  
I would like to inform all visitors from whole world, which arrives here, that we are working on english verion of this website. This website will be available soon as possible. We are looking for good translators. Actual language of website is czech, and more text is in slovak language. Stay tuned. We are preparing english version for great popularity of websites from not SK-CZ speaking people.
 
Posted: Admin  -  Source: own

 
 
  Nové screenshoty
  
Need for speed UndercoverTesne pred výstavou GC 2008 v Lipsku sa objavili aj nasledovné screenshoty zachytávajúce mimo iné aj jedne ingame obrázok, ten uvedený na boku. Je vidieť, že je to graficky na vysokej úrovni a konzolisti si prídu na svoje. Samozrejme, že hra vychádza aj pre PC, len zrejme bude treba investovať do hardware

 Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover Need for speed Undercover

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Naše, CQE

 
 
  Druhé video ku hre
  
Najnovšia, v poradí druhá ukážka nového Need for Speed sa nesie vo väčšej oficialite, netají sa tým, že je ukážkou Need for Speed Undercover, ako prvý teaser. Neukazuje z hry však príliš mnoho, len v závere krátka etapa policajných áut, zatýkajúcich nejakého cestného piráta. Nadporučík Keller vysvetľuje po väčšine ukážky. Celý charakter videa mi dáva za pravdu zatiaľ len v tom, že ďalšie video sa nám ukáže už čoskoro. Pochybujem, že by EA vyrukovalo s takouto ukážkou a dlho nič. Hráčske obecensvo čaká na autá, motory, cestný prach zvýrený za kolesami, tuningové stroje a adrenalín vyžarujúci z malého kúsku videa. Takú ukážku mnohí čakajú, a musia sa dočkať.

 
Pridal: Admin  -  Zdroj:  internet

 
 
  Prvá viac oficiálna tlačová správa
  
Tlačová správa, ktorá ako prvá informuje oficiálne o obsahu najnovšieho NFS pochádza od CQE cz. Škoda že tento fakt sa snaží zamlčať mnoho stránok, ktoré konkrétne informácie vydáva ako vlastné super exkluzívne zistenie. Správa hovorí:
Radi by sme Vás zoznámili s novinkou ohľadom titulu
Need for Speed™ Undercover, jeho vydani je naplánované na tohtoročný predvianočný trh. Hlavnou hviezdou hry bude tvár Maggie Q, postavy vysokorozpočtových akčných sekvencií pôvodného príbehu, ktorý začne ubiehať zbesilým tempom hneď ako usadnete za volant. Need for Speed z produkcie EA vráti celú sériu opäť ku koreňom a prináša tvrdé naháňačky s políciou, najžhavejšie autá na svete a perfektné cestné pretekárske súboje.

 Need for speed Undercover Need for speed Undercover

Čo z tejto správy cítiť a čo je z nej možné pochopiť? Mnohé naše predpoklady sa vyplnili. Hlavná dejová línia sa bude točiť okolo Maggie Q, pre mnohých zatiaľ modelka bez mena, bez znalejších už dievča, čo okúsilo svet tvrdšej práce na sláve. Samozrejmosťou sú poriadne stroje, a naháňačky s políciou. Kde som to len spomenul ešte pred vydaním Pro Street, že nasledujúci diel už bude mať políciu? :-P

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Naše, CQE

 
 
  Pokud je ukázka NFS UC, co je jisté?
  
Pokud je pravda vše, o čem píšeme níže, pravdou by bylo několik dalších faktů. Do hry byla dána pořádná investice. Ukázka se lehce splete s filmem, takže to jistě stálo ne jen po programátorské stránce ale i o stránce personální a herecké. Právě proto více méně neznáme tváře levnejších herců. Krom toho, Tom Hanks se jistě do NFS nehodí a žádá miliony. Christina Milian nemá hlavní roli, jak jsme předpokládali a děvče NFS možná tentokrát ani nebude. Holek tam bude víc, co jsme postřehli z ukázky tak alespoň tři v důležité roli. Hra bude mít příěh a hru založenou zřejmě na něm. Nejlépe různe spůsoby dokončení, ať to není jen poskakovánka herců bez hlavy a paty. Pokud je ukázka opravdu NFS UC, pak se máme na co těšit po grafické stránce k čemu  je vázána taky vyšší náročnost. Hry světel, počasí, záře a úsvit slunce. Umělá inteligence vozidel... jsem opravdu zvědav a jistě nejsem sám.
 

Need for speed undercover video Need for speed undercover video Need for speed undercover video Need for speed undercover video Need for speed undercover video Need for speed undercover video

 
Pridal: Admin  -  Zdroj:  vlastné

 
 
  Videoukázka nového NFS?.
  
Na internetu, přesněji na Slovenciny.Com se objevilo video, které je ukázkou pro připravovaný projekt a jak zdroj tvrdí, jistě nejde o film, ale o počítačovou hru. Na IMDB.com není zmínka o filmu s názvem Which road to take nikde. Mnoho indícií napovídá, že musí jít o nové NFS ale od EA není nic potvrzeno. Stejně jak Rockstar game natahuje fanoušky s GTA IV, tak těď EA natahuje fanoušky s informacemi a indiciemi. Videoukázka zachycuje Christinu Milian, dívku o které jsme už měli rozsáhlý článek na našich stránkách. Spousty ingame grafických prostředí dává znát, že nemůže jít čistě o film a k tomu hesla filmečku, které napovídají jen jedno.... undercover...
 
Pridal: Admin  -  Zdroj:  Slovenčiny.Com, internet

 
 
  Jak bude vypadat logo...
  
Logo hry má zatím stanovenou podobu celkem jednoduchou ale pěknou. Nic se nedá skritizovat, celkem stačí. Shlédnout ho můžete přímo nahoře při odpočítání vydání hry. Zatím vycházíme z dohadů, kdy by mělo nové NFS uzřít světlo světa. Dokonce obrázek na boku je prý první screenshot. Čekáme na oficiál správy.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj:  internet

 
 
  Co bylo na E3 2008 Los Angeles
 
Na tohtoletním E3 bylo opravdu co vidět. O Need for Speed víme jen to, co je v novince nad touhle. Nové NFS nebylo na E3 prezentováno. Zato známe logo nového vydání a ani se příliš nelyší od toho našeho :-).
Na E3 měl server Slovenčiny.Com svého vlastního redaktora přímo v hale, takže přinesl k vidění i přímo cestopis, skvěle sepsanou cestu na E3 a také zážitky z výstavy samotné. Více..
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše, slovenciny.com

 
 
  UnderCover a E3
 
Jak včera informoval admin stránek Nfsgame.net o své návštěvě v EA Czech, nic konkrétního se o NFS UC nedozvěděl. Co je ale z článku zřejmé, ohledem NFS UC jsou známe zatím fakta ohledně toho,že je opravdu nový díl připravován a vyvýjjako možnosť, že se nový díl NFS na E3 2008 neobjeví. Nedávné vyjádření šéfa EA bylo překvapením i pro samotné lidi v EA, protože mělo jít utajovanou věc ještě nějakou dobu. Práve tou dobou se počítá i termín výstavy E3, takže i tam by se nemělo nic objevit.
Náš názor je však o tom, že nakonec EA něco připraví a bude o NFS UC informovat nakonec ve svém stánku (spíš ve své vlastní hale) a představí možná nějaké video, krátkou prezentaci nebo alespoň nějaký ten ždibeček polygonu informací. Strategie Blizzardu vydat gigabajty informací (Diablo 3) ještě před výstavami, kdy jiní shromažďují informace, aby měli co nabídnout a zaujmout, se tedy zřejmě v případě EA konat nebude. I když by sme to uvítali. Po výstavách bude mírně nějaký čas klid, takže i v tom má EA pravdu, že nové informace budou lidi příjmat jinak. Snad nebudou přejezeni novinkami a všichni závodní si udělají místo pro Undercover.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše, nfsgame.net

 
 
  Svět v Undercover...
 
Jistě mi prominete, že se vrátím k tématu, který jsem začal rozebírat nedávno, kolem faktů o hře zatím. Nejde o nic potvrzeného, no, již víme, že se hra bude myšlenkou nějak podobat na příběh Kuriéra. Co je od toho možno očekávat?:
 
- otevřený a méňe omezený svět.
- spousty úkolů, kde bude potřeba přepravit předmět X z bodu A do bodu B
- potřeba rychlého rozhodování, taky smysl pro novinky, které jistě budou
- různorodost lokací, snad ano.
  V otevřeném světě jistě všechny cesty a budovy nebudou stejné.

- Nutnost zbavovat se nepřátel, možná i vytlačováním z cest
- Práce pro špatnou stranu zákona. Kdyby někdo chtěl něco jiného,
   čistšího, má přece pro transport zásilek poštu, PPL nebo UPC, ne?
- Kde jsou rychlé motory, jsou hezké holky
- Kde jsou rychlé motory a kde je NFS, tam musí být tuning
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Čeština ve hře
 
Čeština ve hřePokud se práte, jestli bude EA pokračovat v trendu lokalizací série NFS, tak můžeme s určitostí jen souhlasit, že i v tomto případě to tak bude. EA pracuje na oficiálních lokalizacích u většiny her. Úspěch, který se od nového dílu slibuje, je přitom důvod, proč si na českém překladu dát záležet. Kompletní česká lokalizace, anglický dabing. Čeština na výběr při instalaci. Jinak to ani nejde!
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Co je nové?
 
Momentálně bude období, kdy se mnoho informací dozvíme od E3 veltrhu. Před ním zřejmě nebudou žádná významná prohlášení nebo informace ohledně nového NFS UC. E3 přinese neuvěřitelné množství informací. Pochybujeme, že by EA o novém NFS nechtělo informovat na E3. Dočkáme se minimálně alespoň malého množství screenshotů, a pokud ne, tak snad v brzké době po výstavě. Nebo že by až poslední den? Samozřejmě, že pokud se něco nové objeví, dáme vám všem vědět.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Proč ta skratka NFS UC?
 
Již už několik dotazů bylo, jak je to se skráceným názvem hry. Už víme, že se hra bude jmenovat UnderCover. Normálně by skrácený tvar byl NFSU, ten se však dost podobá na staré vydání Need for speed Underground. Proto jsme začali na našem webu používat výhradne označení NFS UC, i když možná mezičasem nejsme jediní na internetu. Slovo UnderCover se jakby skládalo ze dvou slov, a pro každé tedy písmenko první a velké. Snad tohle vysvětlí naše označení na webu. Předpokládáme však že s tím počítají i jiné stránky, takže v tomhle nebudeme jediněční.
Samotné EA má jistě záměry s podobou hry, když ji dali takový název. Chtějí nám připravovat překvapení? Nebo chystají něco tajemné a převratné? Již těď vím, že půjde o akci a elegantní tajemno... co přesně však ukáže čas.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  NFS UC v předobjednávce...
 
Nemůžete se dočkat? Chcete mít jistotu, že hned, jak se hra na trhu objeví, se budete moci těšit na tu svou? Předobjednejte si ji hned, jak budete chtít, protože již několik dní si můžete na partnerském eshopu předobjednať NFS UC na následující platformy:
 PC, DS, PSP, Wii, PS2, PS3, XBOX360
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  UnderCover jako kuriér...
 
Již zmíněný šéf EA se vyslovil, že nový díl NFS se má nést ve stylu připomínající známý film Kuriér. Jestli si pamatujete, o čem film byl, tak byl opravdu o elegantních vozech a precizní príáci na čas. Vše na čtyřech kolech a ani nepotřeboval Jason vystoupit z vozu. Ačkoliv jistě nepůjde o okopírovaný děj z filmu, úkolů bude zřejmě dostatek, když už sází na takovou věc jako podobnost s tímto filmem. Nechme se překvapit, jak zábavná nakonec hra bude. Jedno je ale jisté, nepůjde už o žádný simulátor ale o zábavní hru. Trochu víc podobnou i na slavné GTA IV. A že by udělali doplňující misi jako taxikář :-)
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Na nové doméně...
 
Vítáme vás všechny na nové adrese webu. Změnil se dizajn v očích těch, co nás znali, vidíte dizajn nový ti, co nás vidí jako novinku. Věřím, že se vám alespoň trochu u nás líbí a opět se vrátíte.  
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Víc k novému NFS...
John Riccitiello Představujeme Vám nové NFS UC. Šéf celého Electronic Arts John Riccitiello měl na poslední William Blair & Company konferenci o čem mluvit. Dřive jak hovořil o plánu převezmutí Take Two s jejich GTA4, byl středobodem pozornosti i pro jiné informace. Hovořil také o několika faktech, jak se daří v jejich studiu ve Vencouvri. Dobré správy, které si zaslouží pozornost se týkali překonání několika problémů při vývoji jejich nové hry. Cesta k Need for speed se skracuje.  Magazín GamesIndustry.biz přidal do celé mlhy informací více jasu a větru. Jejich zjištění přímo u EA odhalují, že cyklus času jedného roku měl přinést dokončení vždy jedného dílu. Svůj vývojářský team rozdělili na dva a jeden z nich nedostal termín ne 12 měsíců, ale přímo 24 měsíců na dokončení dalšího NFS. Tím se do hry dostává větší časová investice jak i investice rozmyslet si dobře, co do hry dát a co ne. Z jiných zdrojů je známo, že v tomto čase hra dostává podobu hry, zatím je ale brzy mluvit o hratelné hře. Zatím totiž jde o kostru člověka od které chceme aby běžela maratón.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: Kotaku.com, internet

 
 
  Název potvrzen - UNDERCOVER...
Takže máme jméno nového dílu. Dnes EA potvrdilo několik faktů, které najdete v sekci oficiálních informací. Název by měl byt konečný. UnderCover! Zavru oči, vidím klasické logo need for speed série a pak elegantním písmem napsáno UnderCover. Krása! UnderCover - jakoby pod rouškou lesku a elegance se ukrývala obrácená strana zákona, krádeží a hříchů pácháných na čtyřech kolách. Máme to potvrzeno, nové NFS se jmenuje Need for Speed UnderCover
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: internet

 
 
  Christina Milian bude v NFS12...
Christina MilianRozletěla se internetem správa o tom, kdo bude nová tvář nového NFS. Podle některých informací a taky informací na stránce samotné Christin, by to měla být afrokubánka s americkým pasem jménem Christina Millian, která má za sebou celkem přijatelnou hereckou kariéru, nebo taky ještě bohatší pěveckou a textařskou kariéru. Na našich stránkách najdete samozřejmě přehled její osoby, biografii a něco z filmové oblasti. Té hudební - textařské stránce se věnujeme opravdu málo, snad to prominete.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  O čem bude NFS 12...
NFS12 by mohlo být o opravdové inovaci. Mnozí byli sklamáni předcházejícimi díly a mnozí žádají nějaký návrat, co ale nikto přesně neumí upřesnit o jaký návrat a k čemu by šlo. Mě osobně například NFS Pro Street nijak nevadil, každý díl má néco nového, co si mě získá. O čem by tedy relativně mohlo být nové NFS?
- díl, který by byl určen všem
- díl kde to nepřeženou komplikovanosti někteřích úkolů
- aby nechyběla trocha toho,... víme... erotično v slušné míře. Jsme přece lidi :-)
- bohatství na tratě, ne jen obrácene reverze jiných tratí
- ať zůstane Autoscult, možná s více rozšířeními a tvary, tím by nikomu neublížili
- víc elegance a diplomace
- větší vozový park a i starší auta
- dlouhá hratelná doba
- lidé
A možná i šílení fanoušci, kteŕí vám vejdou do cesty pŕi závodu, nebo chodci přes přechod nebo na chodníku, kterých zvyšky na vaší kapotě budou lákat policii. I to pobaví, ne?
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Reklama ve hře...
Již dva roky na internetu narážím na několik článků, které hovoří o herním průmyslu jako o snadnému spůsobu propagace a reklamy. Vznikají společnosti, které se budou věnovat čistě reklamou zasazenou do hry samotné. Sprostředkují reklamu přímo do hry. Abych vysvětlil co myslím, jde o to, že hrajete v určitém prostředí, které je ve vztahu k reálnosti - hra která se týká skutečné reálné věci. Reklama na pepsi by se jistě nehodila do takového Hugova dobrodružštví, Poldu III (i když tam by mě to nepřekvapilo) nebo v tetrisu. Právě sportové hry z reálního světa, kde běžně reklamu najdete, nabízejí další zisky z reklamy. Reklamy již fungují v nékterých sportových Madden, Nascar nebo taky Trackmania Nations, ale i her s hokejovou nebo fotbalovou tématikou. Podle různých specialistů z oblasti reklamy by pak tahle skutečnost mohla snížit cenu výsledné hry. Co myslíte vy? Budeme trpět trochu víc reklamy a nakoupíme za méně? Podle množících se správ se má tato záležitost týkat i právě NFS UC, tedy UnderCover.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  Vítejte, začínáme...
Vítejte na našich stránkách, které se v budoucnu budou věnovat NFS12, zatím označeno číslem. Zatím fungujeme jako poddoména pro pár známých, už zanedlouho se pokusíme o přestup na lépe hodnocené místo. Po chvilce využití vlastnostech robot.txt pak snad o něco větší vyjdeme na světlo. Budeme se snažit psát a přiblížit vše ze hry právě vám.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
Velmi populární texas holdem poker u lidí u nás i ve světě si můžete zahrát v našem kasinu. Vylepšete si u nás svoji finanční situaci a nebo hrajte bezplatně.
 

 

 

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2009 UnderCover.cz
Jakákoliv další reprodukce, kopírování a užívání kterékoliv části stránek je zakázáno bez svolení autorů a majitelů autorských práv, dál zveřejňovat a disponovat. Takovéto kroky můžou být řešeny třestně-právním postupem. Jakékoliv dotazy na majitele můžete směrovat v sekci kontakt.