Slovensky a Česky (Slovak and Czech)   ENGLISH (Anglicky)       

 
 

NABÍDKA    

 
  » Hlavní
» Archiv
» Podpořte nás
» Kontakt
» Fórum
» Autoři hry
» Reklamní kampaň

» Recenze
» iPhone platforma
» PS3 platforma
» Wii platforma
» PSP platforma
» PS2 platforma
» Oficiální info
» Soundtrack
» Licenced hudba
» Hardware nároky
» Cheaty
» Co víme zatím
» Which road to take
» Co si přejeme
» Carlot přehled aut
»
Carlist seznam aut
» Multiplayer
» Mesto Tri-City
» Policie
» Deník vývojáře
» Trailere
» Gameplay video
» Videogaléria
» Herci v hre
» Maggie Q
» Christina Milian
» NFS World online
» NFS Shift

» Překlady do hry
» Online hry
» Linky
 
 
 
 

GALERIE    

 
  » Váš Tuning
» Wallpaper
» Screenshoty
» DVD obaly
» Artworky

 
 
 
 

DOWNLOAD    

 
  » Módy
»
Patche
»
Trailere
» Windows Themes
»
Téma do mobilu
» Stažení překladu

 
 
 
 

EXT/VIDEO WEB    

 
  » Přejít na videoweb
» NFS rozcestník
 
 
 
 

PARTNEŘI    

 
 

Need for speed sk
Need-for-speed.cz
Need for Speed pro street
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Abecedaher.cz
Webhosting-domeny.info

 
 
 

REKLAMA    

 
 
 
 
 

NÁVŠTĚVY    

 
 
 
 
 

 

   KOUPIT HRU
 
 

Need for Speed
HEAT
PC, PS4,

Koupit hru

 

Linda a kľúč od Andary
Fantasy | kniha
 

Koupit knihu
 
 

Oficiální stránky hry a EA

 
 
  NEWS
  Slovenčiny.Com  Novinky na  
  - Dead Space 2 dokáže aj rozosmiať
- Vydanie F.E.A.R 3 (F3AR) oddialené
- Nascar 2011 odložený
- NFS Shift 2 má už obal
- Elder Scrolls V - Skyrim
- Návod Ako prekladať počítačové hry
    
 
 
 
  NEPREHLIADNITE!
 
 
 
 
 

 

 
  Co již víme? - několik shrnutí
 
Tady najdete informace, které není možno zatím, nebo jen zcela považovat za oficiální, ale jsou pravdepodobné.
 
 
 
  EA Black Box zrušen?
  
Pokud jste se někdy podívali na stránky studia Black Box, které ma na svědomí NFS undercover, poznáte radost vývojářů ze svého pracoviště. Zřejmě každý by chtěl dělat na místě, které mají rádi zaměstnanci a poskytuje jim vše, co potřebují. I tato budova vo Vencouvri sloužila z části pro Black Box jako útočiště, továrna na nápady... moře pohody, monitorů a lidí s cílem ukázat co dovedou. Nyní se ale něco velkého změní. Již i z potvrzených správ totiž Black Box padá. S největší pravděpodobností se studio stane článkem některého jiného a zaměstnanci nezůstanou jen tak na ocet. Proč se Black Box uzavírá? Hospodářská krize se EA dost silně dotkne, již těď je to cítit a mnozí to za vinu kladou Undercoveru. Podle mě si to za vinu můžou dát všichni, co celou hru již od začátku posuzovali jako hru, která musí být nejlepší, jinak si to EA vypije. Pokud by Undercover vyrobilo Atari nebo SEGA, tak by se z toho zřejme i ty největší časopisy šli podělat. Tady je hlavní problém jenom to, že autorem je EA. A to si vypije. Undercover je kvalitní díl, ale čím víc se mluví o záporech, tím víc lidí potom kouká jen na to.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
  UnderCover je venku + video preview hry
 
Dnes už se může zahrát NFS UnderCover téměř každý. Je pátek a ne všichni mají hned peníze na zakoupení hry. Ne všichni, jak je známo, si hru koupí. Ať už je vaše svědomí jakékoliv a možnosti jakékoliv, tak to prožijte v zdraví. My na stránkách UnderCover pokračujeme dál. Poslední necelý týden před vydáním měli stránky UnderCover.cz statistiky největší úspěch ze všech stránek v ČR o hře ačkoliv stránky začaly od nuly. Protože je o hře známo již azda všechno, možná se hodí shlédnout následujíci video-review které vás přesene přes celou hru a vysvětlí i něco z příběhu.

 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše a gametrailers

 
 

 
  Pár informácií pred vydaním
 
Nyní je jen několik dní do vydání hry Need for Speed Undercover. Víme toho opravdu hodně. Veškeré informace, které jsou jisté, potvrzené a samozřejmě všechny informace, které na webu jsou, jen přibližují o čem NFS Undercover je. Všichni si hru zahrajeme již za několik dní a opět bude o čem psát a jistě se vše potřebné dozvíte u nás. Nezapomeňte se opět podívat na naše stránky, protože kdykoliv můžeme opět přijít se zajímavostmi. Konkrétně tato sekce nebyla dlouho aktualizovaná, avšak její smysl byl z dřívějška o tom, že sekce informovala z mnoha nejasných faktů konkrétně tady výběrově jako o jistých. Jsme rádi, že se k nám vracíte. 
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
Čo vieme naisto - zhrnutie za august 2008
Maggie QZistili sme, že dievča NFS nebude Cristina Millian, ktorá sa preriekla, že niečo robila pre EA. Jedna vetička dokázala urobiť veľký hurhaj a isto neboli pri natáčaní radi, že tam majú malú zradkyňu :-). Nič menej, je isté, že novým dievčaťom NFS nie je Christina, ale Maggie Q, ktorej sa venujeme v jej článku podrobnejšie. Okrem toho vieme už aj niečo o príbehu. V tlačovej správe, uvedenej v oficiálnych informáciách sa dozviete viac. Okrem toho prebieha súťaž na partnerskom eshope s predobjednávkou NFS Undercover.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
Čeština ve hře víc než jistá
Čeština ve hřePokud se práte, jestli bude EA pokračovat v trendu lokalizací série NFS, tak můžeme s určitostí jen souhlasit, že i v tomto případě to tak bude. EA pracuje na oficiálních lokalizacích u většiny her. Úspěch, který se od nového dílu slibuje, je přitom důvod, proč si na českém překladu dát záležet. Kompletní česká lokalizace, anglický dabing. Čeština na výběr při instalaci. Jinak to ani nejde!
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
Děvče nového NFS
Christina MilianRozletěla se internetem správa o tom, kdo bude nová tvář nového NFS. Podle některých informací a taky informací na stránce samotné Christin, by to měla být afrokubánka s americkým pasem jménem Christina Millian, která má za sebou celkem přijatelnou hereckou kariéru, nebo taky ještě bohatší pěveckou a textařskou kariéru. Na našich stránkách najdete samozřejmě přehled její osoby, biografii a něco z filmové oblasti. Té hudební - textařské stránce se věnujeme opravdu málo, snad to prominete.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 
 
Reklama v hre
Již dva roky na internetu narážím na několik článků, které hovoří o herním průmyslu jako o snadnému spůsobu propagace a reklamy. Vznikají společnosti, které se budou věnovat čistě reklamou zasazenou do hry samotné. Sprostředkují reklamu přímo do hry. Abych vysvětlil co myslím, jde o to, že hrajete v určitém prostředí, které je ve vztahu k reálnosti - hra která se týká skutečné reálné věci. Reklama na pepsi by se jistě nehodila do takového Hugova dobrodružštví, Poldu III (i když tam by mě to nepřekvapilo) nebo v tetrisu. Právě sportové hry z reálního světa, kde běžně reklamu najdete, nabízejí další zisky z reklamy. Reklamy již fungují v nékterých sportových Madden, Nascar nebo taky Trackmania Nations, ale i her s hokejovou nebo fotbalovou tématikou. Podle různých specialistů z oblasti reklamy by pak tahle skutečnost mohla snížit cenu výsledné hry. Co myslíte vy? Budeme trpět trochu víc reklamy a nakoupíme za méně? Podle množících se správ se má tato záležitost týkat i právě NFS UC, tedy UnderCover.
 
Pridal: Admin  -  Zdroj: naše

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2009 UnderCover.cz
Jakákoliv další reprodukce, kopírování a užívání kterékoliv části stránek je zakázáno bez svolení autorů a majitelů autorských práv, dál zveřejňovat a disponovat. Takovéto kroky můžou být řešeny třestně-právním postupem. Jakékoliv dotazy na majitele můžete směrovat v sekci kontakt.